Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velikonoční aranžování

18. 3. 2010

velikonocni-aranzovani.jpg

Pro inspiraci před velikonočními svátky uspořádal Český svaz žen v Sepekově ve čtvrtek 18.března Velikonoční aranžování květin. Praktické ukázky s povídáním předvedla paní Blanka Kočová, spolumajitelka květinářství Květiny pro radost, které najdete v Milevsku v ulici Čs. legií. Její šikovné ruce vytvořily během chvíle opravdu krásná aranžmá s velikonoční tématikou do vázičky,  v květináči, v košíčku či na zeď. Ozdůbky v podobě vajíček, kuřátek, peříček a mnoho dalšího, včetně proutků a výrobků z nich, si mohli účastníci po skončení akce koupit. 

Tato akce je důkazem, že pro náměty nemusíme chodit daleko. V naší obci žijí lidé se zajímavými dovednostmi či zájmy a mohou své zkušennosti předat dál. Pokud něco zajímavého umíte, či jste byli na nějakém neobvyklém místě a máte o tom zajímavou dokumentaci, nebo někoho takového znáte, můžete podat námět na zajímavé setkání.

Na setkání s paní Blankou a další inspirace se můžete těšit na podzim, kdy plánujeme Podzimní aranžování. Datum akce včas upřesníme.
 
-jh-